ÚvodAkce a ProjektyPodpora logopedické prevence 2015

Podpora logopedické prevence 2015Logo MŠMT
Rozvojový program MŠMT

Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2015

Mateřská škola získala finanční dotaci na podporu logopedické prevence a v roce 2015 realizovala projekt

"Pojď si se mnou hrát."

Cílem projektu bylo

Projekt byl zaměřen

V rámci projektu byl podpořen další pedagog formou kurzu Logopedická podpora přirozeného rozvoje řeči – Logopedický asistent. V obou pobočkách byly doplněny stávající pomůcky z projektu Podpora logopedické prevence 2014. Pomůcky- sady a stavebnice jsou nyní dostupné všem dětem v dostatečném množství. Týmová práce a kooperace při hře a učení podporuje vzájemnou komunikaci nejen vůči vrstevníkům, ale i k dospělým. Pořízení nové technologie umožnilo využití PC programů podporujících řečové aktivity v další třídě školy.

Nahoru