Dnes 10.4.2024 proběhla v obou pobočkách MŠ cvičná evakuace budovy. Vše proběhlo hladce a bez nedostatků. Velká pochvala patří všem dětem i zaměstnancům.

PŘEDZÁPIS pro rok 2024/2025

Vážení rodiče,

pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy můžete využít Elektronického předzápisu.

Informace k prázdninovému provozu na určených MŠ (DOPLŇUJÍCÍ)

Při zápisu zákonný zástupce předá požadovanou dokumentaci (Žádost o přijetí, Přihlášku ke stravování) a kopii Evidenčního listu z kmenové mateřské školyk vyžádání v ředitelně (pobočka: Koperníkova 7, Praha 2)!!

Upozorňujeme, že na Žádosti o přijetí je třeba potvrzení od ředitelky kmenové mateřské školy, že dítě do dané mateřské školy dochází.

logochvilky
JARMARK_2024
dvojka_vari_zdravi2

Kuchařka „Dvojka vaří zdravě a chutně“

Milé čtenářky a čtenáři,
dostává se Vám do rukou originální kuchařka našich nejoblíbenějších „školkových“ receptů.
Jsem za ni moc ráda a věřím, že i Vy si podle ní, třeba se svými dětmi, rádi doma něco uvaříte.
Když vzpomínám na svoje dětství a na školku, cítím vůni kakaa a chleba s medem, který jsme
mívali na svačinu. Nikde jinde mi tohle jídlo nechutnalo tak dobře, jako právě ve školce. Možná
to bylo i proto, že jsme měli úžasnou paní kuchařku, která pro nás byla skoro jako druhá
babička. A když někdo vaří pro děti s láskou, je to znát i z těch nejobyčejnějších jídel.